Product Owner / Analityk biznesowy, nr ref. 8/2024
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

17 000 - 21 000 pln netto na B2B (+ platny urlop)

17 000 - 20 000 pln brutto na UoP

Firma: koncentruje swoją działalność na tworzeniu oprogramowania, doradztwie, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych oraz integracji systemów komputerowych. Jest jednym z największych integratorów systemów na polskim rynku. Realizuje projekty w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, telekomunikacyjnym, edukacyjnym ,w przemyśle, a także w administracji rządowej i samorządowej. Ich klientami są zarówno międzynarodowe korporacje, renomowane instytucje użyteczności publicznej, jak i mniejsze przedsiębiorstwa budujące swoją pozycję rynkową.

Szukamy Product Ownera z branży logistycznej, który ma doświadczenie w analizie biznesowej. Rola ta wiąże się z odpowiedzialnością, niezależnością i możliwością wykazania się proaktywnością. Postawa proaktywna jest dla nas kluczowa! Zależy nam na osobie z kilkuletnim doświadczeniem i ciągłym zapałem do pracy oraz "otwartym umysłem"

Projekt: inteligentne zarządzanie magazynem. Obecnie jest projektem wewnętrznym z przejściem na zewnętrzny.

Wielkość firmy: 160 osób

Wielkość zespołu: 15 osób

Godziny pracy: 8-16 lub 9-17

Tryb pracy: co do zasady zdalna, jednak raz na jakiś czas spotkanie zespołu w Warszawie.

Proces rekrutacji:

- rozmowa z przedstawicielem działu HR

- zadanie

- rozmowa z Managerem

Wymagania:
  • Preferowane 3 lata doświadczenia zawodowego jako PO
  • Postawa proaktywna
  • Doświadczenie w branży logistycznej - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy nad produktem dla Klienta B2B
  • Doświadczenie z wprowadzaniem produktu na rynek
  • Znajomość produkcji oprogramowania
  • Umiejętność analizy biznesowej i umiejętność definiowania wymagań
  • Umiejętność planowania w średniej i dłuższej perspektywie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość narzędzi do zarządzania produktem
Obowiązki:
  • Definiowanie wymagań dotyczących produktu
  • Projektowanie przypadków użycia i specyfikacji funkcjonalnych
  • Określanie etapów produkcji produktu z uwzględnieniem budżetu i ograniczeń czasowych
  • Analiza potrzeb rynku
  • Codzienna komunikacja z zespołem developerskim, wdrożeniowym i interesariuszami
  • Zarządzanie cyklem życia produktu: zapewnienie ciągłości i zgodności ze zmieniającymi się wymaganiami biznesowymi
  • Odpowiedzialność za plany wydań produktów w ramach swojego zakresu odpowiedzialności
  • Priorytetyzacja backlogu
  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie testów produktu
  • Zarządzanie ryzykiem: Identyfikacja potencjalnego zagrożenia i proaktywna współpraca z innymi członkami zespołu
  • Dokumentacja: dostępność kompleksowej i aktualnej dokumentacji produktów i funkcji zarówno dla zespołów wewnętrznych, jak i użytkowników końcowych
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych (UML/BPMN)
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Szkolenia i kursy

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667